null

قوانین و مقررات سایت

۱- کلیه کاربران سرویسهای ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس vr-tops می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و vr-tops حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود را برای خود محفوظ می دارد.

۲-کاربران میباست با به روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات ما اطلاعات صحیح در اختیار vr-tops قرار دهند.

۳- تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند و همچنین کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید و کاربر میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند ، در غیر این صورت حساب کاربری شخص در مرحله اول محدود و در نهایت  در صورت لزوم مسدود می شود.

۴- هر کاربر وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، در صورت هر گونه سوء استفاده از اکانت های وی آی پی و به اشتراک گذاری آنها (استفاده بیش از یک نفر از یک اکانت) ، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می گردد.

۵- در صورت انتشار مطالب  بخش vip در دیگر سایت ها و فروم ها و شناسایی اکانت شخص خاطی، اکانت بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می شود.

۶- هزینه های عضویت در بخش ویژه به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

۷-کاربر باید توجه داشته باشد دانلود برخی از آموزش ها دارای محدودیت است و کاربر با مراجعه به حسابه کاربری در بخش ویژه vip  خود میتواند از این موضوع مطلع شود(تا اکنون هیچ مورد محدودیت داری قرار داده نشده ولی تمام کاربران جهت اطمینان باید این بخش را چک کنند).