اضافه کردن سنسور ژیروسکوپ به گوشی های بدون سنسور

شما در این آموزش به صورت مرحله به مرحله یاد میگیرید که چطور یک سنسور ژیروسکوپ مجازی به گوشیتون اضافه کنید ، این آموزش مناسب تمام افرادی که برای استفاده بازی و برنامه های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به سنسور ژیروسکوپ نیاز دارند اما فاقد سنسور ژیروسکوپ هستند.

گذینه دانلود نرم افزار های مورد نیاز بعد از فیلم آموزشی قرار داده شده حتما ابتدا فیلم رو تماشا کنید بعد توضیحات سایت رو بخونید ، امیدواریم آموزش مورد پسند شما باشد .

توجه کنید برای این که سنسور ژیروسکوپه مجازی به درستی کار کنه گوشی شما باید سنسور شتاب سنج (accelerometer) و قطب نما (Compass) رو داشته باشه.

دانلود فیلم با کیفیت های مختلف

(در صورت خراب شدن لینک فیلم ها در نظرات اطلاع بدید تا اصلاح بشه)

توجه

1-برنامه نصب فریم ورک Xposed یک برنامه سیستمی است و به گفته سازنده این نرم افزار در برخی موارد امکان بوت لوپ شدن گوشی (قفل شدن روی لوگوی هنگام روشن شدن گوشی) وجود دارد. پس با مسئولیت خودتان از این برنامه استفاده کنید. مراحل نصب بسیار سادس و شما با نگاه کردن فیلم آموزشی نصب این فریم ورک رو راحت یاد می گیرید.

2-من شخصا این نرم افزار رو روی گوشی های زیادی نصب کردم ولی به مشکلی بر نخوردم ولی طبق نظراتی که داخل فروم های xda خوندم این فریم ورک روی گوشی های سامسونگ در نسخه اندروید 5 و در موارد خیلی کم اندروید 6 این مشکل داره و باعث بوت لوپ شدن گوشی میشه پس در هنگام نصب ابتدا تحقیق کنید که روی گوشی شما مشکل داره یا خیر و همچنین حتما از نصب کننده مخصوص گوشی سامسونگ استفاده کنید .

3-در صورتی که گوشیتون بوت لوپ شد شما میتونید از حذف کننده این فریم ورک استفاده کنید ، شما باید از طریق منوی ریکاوری این فایل رو نصب کنید ( برای فهمیدن به چگونگی وارد شدن به منوی ریکاوری کافیه بر اساس مدل گوشیتون یک جستجوی کوچیک داخل گوگل بکنید. طریقه وارد شدن به این منو برای برند گوشی ها متفاوته )

دانلود ماژول اختصاصی سنسور ژیروسکوپ مجازی برای Xposed

دانلود نسخه های مختلف فریم ورک Xposed Installer

در صورتی که گوشی هواوی دارید و نسخه عادی روی گوشی شما کار نکرد از xposed مخصوص هواوی استفاده کنید

صفحه اختصاصی مخصوص سامسونگ Xposed Installer

حذف کننده فریم ورک xposed

اضافه کردن سنسور ژیروسکوپ به گوشی های بدون سنسور

 منتظر به روز رسانی های آینده این آموزش باشید

مطالب مرتبط

59 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست