Death Horizon VR

این محصول فقط می تواند توسط اعضا vip دیده شود. برای مشاهده و دانلود این بازی یا برنامه، با خرید ارتقا به vip طلایی یا ارتقا به vip پلن بازی حساب کاربریتون رو ارتقا بدید.

توضیحات

توجه کنید این برای اجرای این بازی نیازمند دسته daydream هستید ، برای اموزش ساخت این دسته لطفا روی باکس آموزش ضربه بزنید.

بازی زامبی واقعیت مجازی Death Horizon VR یک بازی هیجان انگیز واقعیت مجازی است که ابتدا برای هدست های الیولس طراحی شد و سرصدای زیادی بلند کرد و هم اکنون برای اندروید عرضه شده

توجه کنید این بازی فقط روی هدست های gear vr و Daydream vr اجرا می شود

توضیحات توسط سازنده بازی و ترجمه توسط گوگل:

هی، سرباز، گوش کن! هیچ وقت این تکرار وجود ندارد ویروس T12 بیماری را در ایستگاه تحقیقاتی Horizon از بین برد. همه محققان تبدیل به پیاده روی شده اند. این ویروس در حال حاضر به صورت محلی است، اما می تواند در هر لحظه از آن بیرون بیایند و باعث ایجاد یک فاجعه شوند. شما قصد دارید به داخل آن هاله بروید و ایستگاه را تمیز کنید. سعی نکنید گلوله ها را نجات دهید – هر زامبی گذشته را بکشید.

راهروهای ایستگاه پر از این موجودات است. این یک چیز خوب است که شما یک تفنگ بدون سر و صدا دارید. بالا بردن و به خانه برسید. بالا و پایین

تریلر بازی

Hey, soldier, listen up! There’s no time to repeat this. The T12 virus has broken containment at the Horizon research station. All the researchers have become walking corpses. The virus is localized for now, but it could break out and cause a disaster at any moment. You’re going to walk into that hellhole and cleanse the station. Don’t try to save bullets – kill every last zombie.

The station’s corridors are full of these creatures. It’s a good thing you have a recoilless machine gun. Mop up and come home. Over and out.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Death Horizon VR”
فهرست