Flying Jatt monster truck 2017

(دیدگاه کاربر 1)

حجم : 36 m

حداقل نسخه اندروید:4.0

توضیحات

دانلود بازی ماشینی واقعیت مجازی Flying Jatt monster truck 2017

آیا شما آماده برای پرواز در بالای آسمان با اینده پرواز ماشین هیولا VR? آیا تا به حال تصور که چگونه باید آن را مانند اگر شما پرواز مانند یک هواپیما و یا خلبان هواپیما در هوا را با پرواز کامیون هیولا پرواز بالا به آسمان و مسابقه با آواز و چرخش پرندگان در هوا شما می تواند تنها تصور هر چیزی شبیه به این در رویاهای خود را قبل از, اما ما باید بر روی آن کار کرده در حال حاضر به این واقعیت با اینده پرواز هیولا خودرو VR
واقع بینانه vr کنترل شما می توانید در حال حاضر پرواز در آسمان و حرکت با سرد نسیم آزادانه در قریب به اتفاق محیط زیبا بهترین مجازی گرافیک 3d و محیط زیست خواهد شد به کاربر خیره کننده و گیم پلی هیجان و خرید از پلیس کامیون هیولا بازی تعقیب و گریز و این بازیکن را به لذت بردن از رنگ های زیبا زندگی می کنند و واقع بینانه اطراف نقشه در VR مجازی پرواز, مربوط به اینده, بازی کامیون هیولا بنابراین آماده می شود به پرواز بالا در آسمان با اینده پرواز هیولا کامیون vr مسابقه رانندگی و تیراندازی و ماشین جنگی-s و دستکاری خودرو خود را با هدایت چرخ پدال..
آخرین vr کامیون هیولا تیرانداز, عمیق منطقه جنگ مقوا vr در حال حاضر محبوب تر و بالاتر در رتبه بندی از همیشه و 100 ٪ رایگان. تبدیل به زمین, قدرتمندترین قهرمان در این سریع ء دیجیتال حقیقت تیرانداز تفریح و سرگرمی ساخته شده صرفا برای گوگل مقوا vr.

ویژگی های کلیدی:
• gyro متر در درجه اول بر اساس چرخش 360 درجه
• سازگار با دیجیتال حقیقت, مانند VR box و google cardboard vr
• واضح و سینما مانند hd تصاویری فوق العاده جالب اتومبیل رانی آهنگ
• بدون محدودیت زمانی نامحدود, ماشین بازی و سرگرم کننده joyride تمیز برای یادگیری و فشار
• خوب مطلوب آهنگ آهنگ برای مکان ها و نژادها

در این جنبش بسته بندی کتک کاری در گوشهای جنگ, ورزشی, استفاده از عقل خود را و سلاح های خود را به عنوان تنها فضای هوایی خلبان حفاظت از در مخالفت با تهاجم سایه ناوگان. شادی کردن در همهجانبه دیجیتال حقیقت پرواز را از طریق یک کهکشانی های رنگارنگ چشم انداز حتی به عنوان انفجار کشتی های دشمن.
پرواز شهر هیولا کامیون, پرواز, پرواز, کنترل و تنظیم و آن را به بازیکن-s یک چالش برای کنترل автобус این водитель автобуса یا игрок را کنترل کامیون هیولا و حرکت آن را از طریق حلقه در هوا وجود دارد کوهنوردان و بلوز-s و چند موانع نیز تا به دنبال آنها را در Straße همیشه آماده را به نگاه کردن به общественности ترافیک به وجود حرکت بسیار غیر قابل پیش بینی آنها می تواند در راه خود را به طور ناگهانی برای جلوگیری از شما شما می توانید شلیک کنید و یا طفره رفتن از آنها به دلیل تصادف با حمل و نقل عمومی می تواند در نتیجه سریع ماموریت عدم پخش خواهد شد و سپس بازی ناتمام مسابقه و ماشین پارکینگ ماموریت دوباره.
این کامیون هیولا خواهد بود که منبع بزرگ از سرگرمی برای بازیکنان است اما یک منبع بزرگ از تخریب و تهدید برای شهر است. بازیکن نیاز به کنترل کامیون هیولا با استفاده از VR 3d box و همچنین حرکت را از طریق سوزاندن دایره به صورت تصادفی قرار داده شده در هوا محافل به هیولا کامیون افزایش سرعت کامیون هیولا طریق آن عبور می کند.
کامیون هیولا خواهد شلیک به اهداف به طور خودکار اما به دنبال نوع دیگری از موانع در هوا و همچنین در جاده های این بازیکن نیاز به نگاه به طور مداوم برای موانع در مسیر کامیون هیولا به طوری که آن را نمی ممکن است با هر ضربه ساختمان یا ماشین در جاده ها و همچنین ماشین که در حال پرواز در هوا.
پرواز خود را و توانایی های تیراندازی تست خواهد شد در این پرواز بازی شبیه سازی 3D و پخش-s را به یک تجربه درست مانند او در حال رانندگی یک جت جنگنده پس از تبدیل شدن به یک پرواز آزمایشی برای برخی از زمان و کنترل خودرو خود را هیولا کامیون.
شگفت آور, اجرا و کنترل پرواز.

ویژگی های بیشتر:
• خیره کننده 3D گرافیک بسیار عالی hd
• تمیز و عملی خودرو مدیریت کنترل
• تصاویری نفس گیر
• یکی از نوع سرعت بوستر به رونق سرعت
• VR اساس کاملا 3-D محیط زیست
• صاف و واقع بینانه هیولا کامیون حمل
• غنی پتروشیمی ترافیک
• تیراندازی, پرواز, مسابقه 3 در 1 بازی اکشن.

1 دیدگاه برای Flying Jatt monster truck 2017

  1. m

    mobin rostami

    جای دانلود ندارد

    • ادمین

      درود، مشکل برطرف شد

دیدگاه خود را بنویسید