Zombie Survival Horror VR 2017

حجم : 60 m
حداقل نسخه اندروید :4.4 و بالاتر

توضیحات

بازی ترسناک واقعیت مجازی Zombie Survival Horror VR 2017

اگر شما از طرفداران از VR دستگاه و می خواهید به تجربه چیزی جدید .سپس نگاه کنید تا بیشتر ما به ارمغان آورد شما بازی شما همیشه می خواستم به بازی های VR تیراندازی و بازی های تیرانداز از خفا. بسته بندی شده با 3D شگفت انگیز,تصاویری کتاب مکاشفات یوحنا زامبی VR تیر اندازی یک واقعیت مجازی تیرانداز بازی است که شما را ترک خیره شدن برای ساعت. آن است که برای دل ضعف نیست! زامبی VR تیراندازی طراحی شده است برای کسانی که عشق بازی ترسناک, VR برنامه و بازی های تیراندازی. برو جلو دانلود آن را در حال حاضر و یکی از بهترین VR تیرانداز بازی ها در Google Play Store! این بازی است که به ویژه طراحی شده برای کسانی که عشق جدید VR بازی. واقع فقط در خارج از قبرستان در نزدیکی شهر ویران این زامبی بازی VR موظف است به شما لرز همانطور که می بینید 3D زامبی در حال آمدن به سمت شما VR مقوا.

ماموریت معکوس:
این 1960 و شما نخبگان محقق که به خدمت در ارتش به عنوان یک تکاور و هوش بخش شما قبلا ارسال به یک کشور اروپایی که در آن مرگ و میر مرموز رخ می دهد و مردم ناپدید می شوند در حالی که شما برای بررسی این طاعون در قبرستان شما swarmed توسط ارواح زامبی.به نوعی شما جان سالم به در زامبی محاصره و آن را به شهر دور از جدا شده های ترسناک در قبرستان.

هرگز پایان دادن به کابوس:
فقط به عنوان شما را به شهر اولین چیزی که آمد به ذهن خود را برای هشدار دادن به مردم به طوری که آنها می تواند موانع برای محافظت از خود.در حالی که آنها محافظت از خود را از شما محافظت از شهرستان. این چیزی است که باعث می شود این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی VR در کشتن زامبی بازی. چنین گیم پلی همهجانبه است که هر دو سرگرم کننده و پیشرفته! جنگ در این بازی رایگان است که به عنوان پویا به عنوان آن می شود.شما باید به کشتن زامبی که در حال آمدن به سمت شما با هدف های مخرب.شما باید به کشتن زامبی که در حال آمدن به سمت شما با هدف های مخرب. شما بیش از این پرتگاه و شما باید با غلبه بر این وضعیت آنها را برای شهروندان و آنها را حفظ خواهد کرد ضرب.

زنده گروه ترکان و مغولان:
تبدیل نهایی تکاور شما یک بار بود. شما نباید متزلزل توقف ورودی بی پایان زامبی گروه ترکان و مغولان. در این لحظه شما در حال شهروندان آخرین امید.شما باید آنها را ذخیره کنید از این بیماری است.زمان به مبارزه با زامبی در این ارواح شبیه ساز جنگ است. زنده ماندن تا زمانی که شما می توانید با کشتن زامبی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. جلوگیری از راهپیمایی ارتش ارواح.هر فرد گاز گرفته است, زنده به عنوان یک گوشت خوردن زامبی. سربازان تبدیل به زامبی مرده سربازان آنها می دانند که هیچ افتخار و یا وظیفه فقط گرسنگی است. هنگامی که شما در حال قدم زدن در میان مردگان تنها گزینه خود را به کشتن. ساقه دشمنان خود را مانند یک cod در هر بشکه! گزار به عنوان سربازان مرده باید تنها یک هدف – به شما غذا خوردن زنده است و پس از شما همه آنها دیگر باقی مانده مردم است. این است که نمی خواهم خود را گاه به گاه نبرد بازی ها و یا مبارزه با بازی. شر زامبی تیرانداز از خفا است که متفاوت از دیگر بازی های ترسناک است.بنابراین همهجانبه vr غلتک coaster از یک بازی ارواح خواهد بود بیش از همه شما.

موجودات آلوده:
درست مثل انسان ها تبدیل به زامبی ارواح حیوانات زیبا را تبدیل به گردابی موجودات است. کسانی که شیطان سگ یا جهنم سگهای شما ممکن است تماس بگیرید هر آنچه شما می خواهید, اما عدم توقف آنها می تواند کشنده باشد. آنها سریع و چالاک و قوی آنها را بخورند شما زنده است. زنده ماندن حمله خود را در غیر این صورت آن شهرستان خواهد بود خود را به قبر است. وقتی تکاور جنگ علیه موجودات شب شما هم نبرد اجرا محل و یا فقط می میرند تلاش.

گرافیک مسحور:
فن آوری های مدرن اجازه می دهد تا این بازی را به نگاه خوب در تمام مدرن و گوشی های تلفن همراه. زامبی شهر تحت پوشش در خاک به نظر می رسد واضح و واقع بینانه است. چنگ زدن به تفنگ دستی خود را و محافظت از خود را از زامبی مرده سربازان. شخصیت خود را استفاده نمی شود به تفنگ یا تفنگ تک تیرانداز اسلحه او در می یابد آن را یک درد نمیخورد. نگاه تیز شما ممکن است پیدا کردن جعبه مرموز در شهرستان خالی از سکنه با هدیه در آن ممکن است این بازی را به یکی دیگر از تیرانداز از خفا بازی VR دادن به شما یک فرصت به یک تیرانداز از خفا تیرانداز.لذت بردن از این بازی شگفت انگیز در پله های سینما مانند تجربه است. همه چیز ممکن است در این جهان. خود را با استفاده از 9mm handgun انتخاب شما ساخته شده است مدت زمان طولانی پیش هنوز این تفنگ دستی با ارزش ترین در تمام اسلحه های بازی است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Zombie Survival Horror VR 2017”
فهرست